Časté dotazy - FAQ

Jaká je cena poštovného?

Cena poštovného je stanovena na 79 Kč pro Českou republiku, dopravu zdarma máte pak při objednávkách nad 999 Kč. Poštovné pro Slovensko činí 6,99 EUR, doprava zdarma je při objednávkách od 50 EUR. Více informací v sekci "Doprava a platby" dole. 

Jak mohu zaplatit za objednávku?

Zaplatit můžete klasickým převodem na bankovní účet nebo platbou v hotovosti při převzetí zboží, tzv. dobírkou. 

Musím se zaregistrovat, abych mohl objednat zboží?

Nemusíte, objednávku lze provést i bez předchozí registrace. V případě registrace však obdržíte trvalou 5% slevu a další výhody. Více informací v sekci "Výhody registrace" dole.

Jak rychle odesíláte zboží?

Dostupnost a předpokládaná doba doručení je uvedena u každého produktu jednotlivě. Při objednávce více produktů s různou dobou doručení platí ta nejzazší.

Obdržím spolu s objednávkou i fakturu?

Ano, fakturu Vám odešleme elektronicky do emailu.

Mám v obchodě registraci, ale nemohu se přihlásit. Co teď?

Pokud se Vám nedaří se přihlásit ke svému účtu, klikněte prosím na "Zapomněli jste své heslo?", kde zadáte svoji emailovou adresu, na kterou Vám bude doručeno nové heslo. V případě, že se ani poté nepůjde přihlásit, nás prosím kontaktujte na emailu info@h-dry.cz. 

Jak nejlépe vybrat velikost?

Ke každému produktu, u něhož je to potřeba, jsme umístili jeho rozměry, abyste tak měli možnost si je porovnat s těmi svými. Prosíme Vás o jejich zkontrolování před objednávkou, jelikož jednotlivé kusy oblečení či bot se od sebe velikostně liší. U jednoho produktu Vám může padnout např. velikost M a druhého produktu už velikost L či S. Děkujeme za pochopení.

Byla již moje objednávka odeslána?

O veškerých změnách v objednávce budete informováni ve Vaší emailové schránce.

Kurýr PPL přijel se zásilkou, když jsem nebyl doma. Co mám dělat?

Kurýr Vám bude zásilku doručovat následující den, kdy by Vás měl také před doručením kontaktovat. Neměl by být problém se s ním domluvit na času doručení zásilky.

Kurýr České pošty přijel se zásilkou, když jsem nebyl doma. Co mám dělat?

Česká pošta by Vás měla kontaktovat s informací, kde se Vaše zásilka nachází. Měla by být uschována na nejbližší balíkové pobočce České pošty po dobu 7 dnů.

Mohu obdržet zásilku i v sobotu?

Ano, v případě objednávky s doručením od společnosti PPL můžete obdržet zásilku i v sobotu. 

Co když bude zásilka během přepravy poškozena?

V případě, že je zásilka viditelně poškozena (roztrhnutý obal, rozlepená krabice atd.), tak ji od kurýra nepřebírejte. Odmítněte zásilku převzít a kontaktujte nás. My se budeme snažit situaci co nejdříve vyřešit. 

Pokud jste nenašli odpověď na to, co jste hledali, kontaktujte nás prosím na emailové adrese info@h-dry.cz.